La Grange: Direct boeken (ref: 77617594)

Vakantiehuis voor 6 personen te huur in Lot, Midi Pyreneeën, Frankrijk

€479 / week

Type Vakantiehuis
Personen 6
Slaapkamers 3
Badkamers 1
Huisdieren toegestaan Ja
Televisie Ja

Beschikbaarheid

Klik op de gewenste aankomstdatum in bovenstaande kalender en selecteer uw verblijfsduur. U kunt direct online boeken.

Prijzen

Selecteer de datums

Beschrijving Vakantiehuis in Midi Pyreneeën

Vakantiehuis, La Grange gelegen in het oord is het ideale vakantieverblijf voor maximum 6 personen.

La Grange heeft een totale oppervlakte van 115m². Geniet in alle rust van de prachtige regio; Lot.

Het aantal slaapkamers voor Vakantiehuis La Grange is vastgesteld op 3. Het aantal badkamers is vastgesteld op 1. La Grange biedt verschillende faciliteiten aan zoals: Huisdieren toegestaan, Televisie.

Wenst u meer informatie over Vakantiehuis La Grange? Neem dan snel contact op met de eigenaar.

Omschrijving Faciliteiten

Huis 4-kamers 115 m2 op 2 verdiepingen. Rustiek ingericht: woon-/eetkamer, 40 met TV. 2 kamers, elke kamer heeft 1 2-pers bed. 1 kamer met 2 bedden. Kookhoek (4-pits kookplaat, oven, afwasmachine, magnetron). Douche, aparte WC. Bovenverdieping: galerij, met afgeschuinde daken. Aparte WC. Olie-verwarming. Terras 15 m2. Terrasmeubelen. Ter beschikking: wasmachine. Let op: 1 huisdier/hond toegestaan. Rookmelders. De koelkast beschikt over een vriesvak. LET OP: De kamer met 2 bedden, gelegen op de verdieping, heeft een klein raam. Centrale verwarming van 01.11.-30.04. extra, ter plaatse te betalen naar verbruik.

Beschrijving van de plaats

St Jean la Gineste 16 km van Gramat: "La Grange", huis gerestaureerd in landelijke stijl, gelegen i eengezinswoning "La Grange". Buiten de plaats. Voor medegebruik: terrein 1.500 m2, openluchtzwembad (12 x 6 m, 85 - 185 cm diepte, seizoensgebonden beschikbaarheid: 15.Mei.-15.Sep.). Tafeltennis. Verwarming ter plaatse te betalen (01.10.-15.04.). Parkeerplaats op het terrein. Levensmiddelenwinkel 8 km, restaurant 8 km. Attracties in de buurt: Rocamadour 26 km, Parc animalier de Gramat 17 km, Gouffre de Padirac 13 km, Sarlat 71 km, Grottes de Lascaux 81 km. Let op: auto noodzakelijk. Let op: het huis is gelegen op hetzelfde terrein als referentie F3801/102 evenals het boerenbedrijf van de eigenaar.

Aantal kamers

3 kamers

Faciliteiten

Keuken & Berging
  • Vaatwas
  • Oven
  • Microgolfoven
  • Wasmachine

Tuin
  • Terras

Tv, Entertainment & Games
  • Televisie

Welness & Zwembad
  • Gedeeld zwembad

Badkamer & Sanitair
  • Douche

Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan

Ligging

Inlichtingen

Geen beschikbaarheid?

Vertrek én aankomst op zaterdag heeft de grootste kans op beschikbaarheid. Zie kalender

Vragen?

Bel gratis: ☎ 0800/61.219

Heeft u vragen of opmerkingen over deze accomodatie, Bel ons gratis of stuur ons een bericht via het contactformulier. Geeft zeker het referentienummer op. ( rechtsboven deze pagina ).

Contactformulier

Gratis annuleren 31 dagen voor aankomst

Geldig voor nieuwe boekingen die worden gemaakt tussen 01.01.2021 en 31.03.2021 met een aanvang tussen 01.01.2021 en 31.10.2021.

Direct online boeken?

Klik op onderstaande button om de beschikbaarheid te bekijken en klik op de gewenste aankomst- en vertrekdata in de kalender.

Beschikbaarheid en boeken