Moulin de la Rode (SAX401): Direct boeken (ref: 44522810)

Villa voor 5 personen te huur in Lot, Midi Pyreneeën, Frankrijk

€307 - €641 / week

Type Villa
Personen 5
Slaapkamers 3
Badkamers 1
Huisdieren toegestaan Ja
Televisie Ja
Open haard Ja

Beschikbaarheid

Klik op de gewenste aankomstdatum in bovenstaande kalender en selecteer uw verblijfsduur. U kunt direct online boeken.

Prijzen

Selecteer de datums

Beschrijving Villa in Midi Pyreneeën

Villa, Moulin de la Rode (SAX401) gelegen in het oord is het ideale vakantieverblijf voor maximum 5 personen.

Moulin de la Rode (SAX401) heeft een totale oppervlakte van 80m². Geniet in alle rust van de prachtige regio; Lot.

Het aantal slaapkamers voor Villa Moulin de la Rode (SAX401) is vastgesteld op 3. Het aantal badkamers is vastgesteld op 1. Moulin de la Rode (SAX401) biedt verschillende faciliteiten aan zoals: Huisdieren toegestaan, Televisie, Open haard.

Wenst u meer informatie over Villa Moulin de la Rode (SAX401)? Neem dan snel contact op met de eigenaar.

Omschrijving Faciliteiten

"Moulin de la Rode (SAX401)", woonboerderij 4-kamers 80 m2. Het objekt is geschikt voor 4 volwassenen. Doelmatig en rustiek ingericht: woon-/eetkamer met open haard, eettafel, Sat-TV, internationale TV-zenders en DVD. Uitgang naar het terras. 1 kamer met 2 bedden. Kleine doorgangskamer met 1 bed. 1 kamer met 1 2-pers bed. Open keuken (oven, afwasmachine, Gasfornuis, 4 kookpitten (vlammen), broodrooster, waterkoker, magnetron, diepvriezer, elektrische koffiemachine). Douche/WC. Olie-verwarming. Terras overdekt terras. Terrasmeubelen, barbecue. Ter beschikking: wasmachine, strijkijzer. Let op: niet geschikt voor kleine kinderen. Maximaal 2 huisdieren/honden toegestaan. Rookmelders.

Beschrijving van de plaats

Rustieke, historische cottage "Moulin de la Rode", uit de 17e eeuw, omgeven door bomen en weiden. 2 appartementen in de woning. 1.5 km van het centrum van Saint Matré, 11 km van het centrum van Montcuq, 20 km van het centrum van Fumel, tegen een helling, 11 km van het meer, te midden van groen. Voor medegebruik: terrein 5.800 m2, tuin (niet omheind) met bomen, Natuurlijke vijver. Trappenweg naar het huis. Parkeerplaats op het terrein. Winkel 1.5 km, supermarkt 11 km. Let op: niet geschikt voor kinderen onder 6 jaar. De eigenaar woont in hetzelfde huis.

Aantal kamers

3 kamers

Faciliteiten

Keuken & Berging
  • Vaatwas
  • Oven
  • Microgolfoven
  • Wasmachine

Tuin
  • Terras
  • BBQ

Tv, Entertainment & Games
  • Televisie
  • CD & DVD-speler

Badkamer & Sanitair
  • Douche

Diensten
  • Mountainbikeverhuur

Verwarming, airco en ventilatie
  • Open haard

Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan

Ligging

Inlichtingen

Geen beschikbaarheid?

Vertrek én aankomst op zaterdag heeft de grootste kans op beschikbaarheid. Zie kalender

Vragen?

Bel gratis: ☎ 0800/61.219

Heeft u vragen of opmerkingen over deze accomodatie, Bel ons gratis of stuur ons een bericht via het contactformulier. Geeft zeker het referentienummer op. ( rechtsboven deze pagina ).

Contactformulier

Gratis annuleren 31 dagen voor aankomst

Geldig voor nieuwe boekingen die worden gemaakt tussen 01.01.2021 en 31.03.2021 met een aanvang tussen 01.01.2021 en 31.10.2021.

Direct online boeken?

Klik op onderstaande button om de beschikbaarheid te bekijken en klik op de gewenste aankomst- en vertrekdata in de kalender.

Beschikbaarheid en boeken